Młodzi - Zdolni - Patrioci :)

Młodzi - Zdolni - Patrioci :)

Młodzi, zdolni, ambitni, ale przedewszystkim nasyceni ogromną miłością do Polski. Z radością pragniemy przedstawić Państwu naszych aktorów scenki teatralnej "Ocalić od zapomnienia".

Pod czujnym okiem Pana Sławomira Woźniaka, nasi aktorzy bardzo skrupulatnie trenują specjalnie dla naszej publiczności gre aktorską, dbając o każdy szczegół, aby w jak najlepszym stopniu przedstawić amocje oraz wydźwięk scenki.

Wśród aktorów - wolontariuszy są:

Wiktoria Buczek : uczennica 1 klasy w I Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku. Od trzech lat uczęszcza na zajęcia z tańca ludowego, które prowadzi Pan Jan Podkul. Prywatnie i z ogromną pasją samodzielnie uczy się śpiewu, a dodatkowo jest częścią Dziecięcego Chóru Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku. Wikotoria to dusza artysty, od niedawna co raz częsciej w wolnym czasie  pisze wiersze, dając w ten sposób ujście swoim emocjom. 

Remigiusz Bułdak :  uczeń w I Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku. Interesuję się fotografią, teatrem oraz sportem. Jest częścią grupy teatralnej w BWA w Sanoku, a z Panem Sławomirem Woźniakiem pracuje już od trzech lat. Wystąpił w jednej ze sztuk, tworząc coś w rodzaju Wieczorka literackiego, na którym przedstawiali różne wiersze Andrzeja Bursy i Sławomira Mrożka.

Helena Ostrowska

Klaudia Kopiec

My jesteśmy ogromnie dumni z faktu, że tak zdolna młodzież pełna pasji i kreatywnych pomysłów bierze udział w naszym projekcie :)